پنجشنبه 16 آذر 1402
  آثار بزرگان گرافیک در کتاب 10.16 بازگشت

  آثار ممیز، سارنج، بریرانی، مثقالی، زرین کلک، شیوا و ... منتشر می شود

  کتاب آثار پوستر و طراحی گرافیک هفتمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر در کتاب "10.16" منتشر می شود.

  به گزارش روابط عمومی هفتمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر، در بخش طراحی گرافیک هفتمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر آثار 16 هنرمند شاخص طراح گرافیک ایران حضور دارد و از هر هنرمند 10 اثر به نمایش گذاشته شده است و کتاب آثار این بخش با عنوان "10.16" در پایان جشنواره منتشر می شود.

  بخش طراحی گرافیک و پوستر هفتمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر که با همکاری انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران برگزار شده و در این بخش آثار مرتضی ممیز، صادق بریرانی، عباس سارنج، نورالدین زرین کلک، فرشید مثقالی، قباد شیوا، ابراهیم حقیقی، مصطفی اسداللهی، ساعد مشکی، بیژن صیفوری، علی خورشیدپور، علیرضا مصطفی زاده، فرزاد ادیبی، کیانوش غریب پور، مهران زمانی و کوروش پارسا نژاد ارائه شده و 10 اثر از هریک از این هنرمندان به نمایش گذاشته شده است.

  انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران منتخبی از آثار این هنرمندان را برای هفتمین جشنواره تجسمی فجر ارائه کرده و پوسترها و آثاری که در این بخش به نمایش گذاشته پوسترهای فرهنگی و اجتماعی از رویدادهای هنری، فرهنگی است.

  هفتمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر در رشته های نقاشی، خوشنویسی، نگارگری، مجسمه سازی، سفال، عکاسی، تصویرسازی، پوستر و کاریکاتور 12 اسفندماه به کار خود پایان می دهد.

  تاريخ خبر:  1393/12/02